צרו קשר
ּ

מיחזור משכנתא

המשמעות של מיחזור משכנתא שיפור הכדאיות לתנאי העסקה הקיימת. על מנת לבצע פעולה זו בהצלחה, פנו אל אריאל – ייעוץ משכנתאות ופיננסיים. כאן תקבלו את היחס האישי והאדיב ביותר, זאת תוך פגישות בנוחות ביתכם בשעות הפנויות שלכם, גם בשעות הערב ומחוץ לשעות העבודה הרגילות של היועצים האחרים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל מטרה ובכל שלב בדרך להשגתה.

לא מוותרים על מיחזור משכנתא

החיים מובילים אותנו בדרכים משונות ובתנאים המשתנים ללא הרף. כך שאם פתאום מתרחשים שינויים בחיינו, כמו: תוספת של ילד חדש למשפחה, העלאה במשכורת, שינוי בשער הדולר או הריביות של המשכנתא, או אפילו קושי בהחזר הנוכחי של המשכנתא, חשוב להבין כי ככל הנראה הגיע הזמן לבצע מיחזור משכנתא. פעולה זו נשמעת מוזרה מעט לאנשים רבים, אך היא אומרת דבר מה די פשוט, מדובר בביצוע של שינויים במשכנתא הקיימת על מנת להתאים את המשכנתא למצב הפיננסי הנוכחי.

אנו לעיתים נוטים לשקוע בשגרה ולשכוח כי ההחזרים החודשיים של המשכנתא יכולים להשתנות לטובה. כך למעשה, בעזרתו של יועץ משכנתאות מוסמך, ניתן יהיה למצוא את נקודת הזמן המתאימה ולבצע מיחזור משכנתא אשר יוכל לאפשר לנו ליהנות מהגורמים הבאים:

  • הקטנת ההחזר החודשי של המשכנתא הקיימת.
  • צמצום מספר השנים אשר נותרו להחזר המשכנתא הנוכחית.
  • ניצול של ריביות נמוכות בשוק על מנת לקבע ריבית משכנתא חדשה.
  • הקטנת סכום ההחזר הסופי על המשכנתא לבנק

מיחזור משכנתא

מזילים את עלות ההלוואה שלנו

קיימות דרכים שונות אשר מאפשרות לכל מי שלקח על משכנתא, להוזיל את עלויות ההחזר החודשי שלה. אחת השיטות הנפוצות ביותר לשם כך היא מיחזור המשכנתא. אריאל – ייעוץ משכנתאות ופיננסיים יעשו את המירב על מנת להעניק לכם את האפשרות לחסוך בסכומים משמעותיים בתשלומי המשכנתא. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב, כך שגם לאחר קבלת המשכנתא לה אתם זקוקים, נמשיך לעקוב אחר המצב במשק ואחר המצב הפיננסי שלכם, כך שבמידה והוא ישתנה, נעדכן אתכם כי אתם יכולים לשפר את תנאי המשכנתא הקיימת שלכם בצורה משמעותית.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ