צרו קשר
ּ

זכאות למשכנתא

מצאתם את בית חלומותיכם? ברצונכם לרכוש אותו ולהעביר אליו את משפחתכם? אין ספק כי מדובר בחדשות משמחות ביותר. כעת, כדי שתוכלו להחזיר את התשלומים עבור הנכס בתנאים ובמסלולים הנוחים עבורכם, מומלץ לפנות אל אריאל – ייעוץ משכנתאות ופיננסיים. עסק זה מנוהל על ידי אריאל אחון, יועץ משכנתאות מוסמך אשר מסייע לקהל לקוחותיו בכל הנוגע אל לקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא, בדיקת הלוואה כמו גם ייעוץ כלכלי ופיננסי למשפחות. צרו קשר עוד היום וקבלו את המענה המדויק, המקצועי והאדיב ביותר.

 

הליך הגשת הבקשה לזכאות למשכנתא

איכות חיים גבוה נמדדת בהתאם למספר פרמטרים עיקריים – כאשר בית מרשים ונוח הוא ללא כל ספק אחד מהם. המשפחה שלכם מתרחבת? מחפשים אחר נכס גדול ומרווח יותר? או שמא ברצונכם לשפר דיור? כך או כך, חיפוש אחר בית למגורים הינו צעד משמעותי כאשר בסיומו אנו נתמודד לא רק עם הבשורה המשמחת בדמות הנכס שמצאנו – אלא גם עם הליך הזכאות למשכנתא.

לצורך הוצאתה של זכאות זה, עליכם לעמוד במספר תנאים. האם הנכם חסרי דירה או בעלי דירה? בהתאם לתשובה על שאלה זו, והמענה על תת הסעיפים תחת כל אחד מהיבטים אלו – תוכלו לעבור לשלב הבא: הגשת המסמכים הרלוונטיים.

כאשר אנו מדברים על הגשת המסמכים לצורך הנפקת הזכאות למשכנתא, הכוונה היא בין היתר אל צילום של תעודת הזהות, תעודת הנישואין, אישור על השירות הצבאי או השירות הלאומי, שמותיהם וכתובותיהם של האחים והאחיות וכן הלאה.

כעת, יש ליצור קשר עם משרד השיכון והבינוי ולבקש את ההלוואה המיועדת עבור רכישת הנכס. במקביל לכל זאת, נמליץ על פנייה אל אריאל אחון, יועץ משכנתאות מומלץ – לצורך ליווי וייעוץ מקיף. במילים אחרות, כדי לקבל את הזכאות עבור המשכנתא כמו גם לבחור בתמהיל משכנתא הרלוונטי עבורכם – שיתוף פעולה מקצועי זה יענה על הצרכים שלכם והרבה מעבר לכך.

זכאות למשכנתא

זכאות למשכנתא – לקבל את המענה המדויק ביותר

מצאתם נכס למגורים? מחפשים אחר משכנתא בתמהיל רלוונטי על מנת לרכוש את הבית? בהתאם לצרכים והדרישות השונים שלכם, כך אריאל – יועץ משכנתאות פרטי יסייע לכם. החל מפגישת הייעוץ ועד קבלת ההלוואה – כך תקבלו את המענה המדויק ביותר.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ