צרו קשר
ּ

החזר משכנתאות

אחת ההחלטות החשובות ביותר אותן נבצע בחיינו הינה התחייבות למשכנתא. המשפחה מתרחבת וברצונכם לרכוש בית גדול יותר? ברצונכם לשפר דיור ולעבור ליעד חדש? לצורך כך, משפחות רבות בוחרות במסלול הלוואה; תמהיל משכנתא אליו הם יוכלו להתחייב – ולהחזיר מדי חודש בחודשו בהתאם ליכולותיהם. במקביל לכך, כדי ללמוד על המסלולים השונים של החזר משכנתאות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אריאל – ייעוץ משכנתאות בצפון. עסק זה, אותו מנהל אריאל אחון, יעניק לכם את המידע המפורט ביותר. כל זאת, תוך שירות אובייקטיבי, פרטי וחסר פשרות.

 

מידע חשוב על החזר משכנתאות

כל אחד ואחת מאתנו חולמים לשפר את איכות חיינו לטובה. מדובר בתהליך ממושך בו אנו משקיעים את המשאבים שלנו – החל מזמן, כספים, סבלנות וכן הלאה. בהתאם, אחת מהמטרות שלשמן אנו עובדים כה קשה הינה רכישת בית. אכן, הקמת משפחה אוהבת ותומכת הינה מטרה חשובה בפני עצמה. עם זאת, ככל שחולפות השנים – כך התא המשפחתי שלנו מתרחב בהתאם. מעוניינים לעבור לכתובת חדשה ומרווחת בהרבה? מצאתם נכס חדש אליו תרצו להעביר את משפחתכם? בשעה טובה! כעת, יש לקבל מידע מקיף על משכנתאות – ועל דרכי ההחזר עבורן.

בבואכם לפתוח את תיק המשכנתא, עליכם לחשב את ההחזר האופטימלי עבורכם; המסלול הרצוי באמצעותו תוכלו להחזיר את ההלוואה שלקחתם – עד לרגע כיסוי החוב בשלמותו. בין אם מדובר בהחזר חודשי בסכום קבוע, החזר חודשי בסכום משתנה או שמא מדובר בהחזר חד פעמי של מלוא הסכום שיתבצע בתום התקופה של ההלוואה – מומלץ לפנות אל יועץ המשכנתאות המוסמך אריאל אחון ולהתייעץ עמו.

מומחה זה מחזיק בניסיון, בהכשרה, הסבלנות והמקצועיות בכדי לסייע לכם כראוי – שלב אחר שלב עד לקבלת התוצאה המדויקת ביותר.

החזר משכנתאות

 

החזר משכנתאות – לפנות אל הגורמים המוסמכים

כאמור, ישנן 3 אפשרויות עיקריות לצורך החזרי המשכנתאות; מסלולים הנקבעים לפי 2 היבטים עיקריים: קרן וריבית. כדי ללמוד עוד על תחום זה ולהבין מהו המסלול הנכון עבורכם, מומלץ ליצור קשר עם אריאל – ייעוץ משכנתאות ופיננסים.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ