צרו קשר
ּ

קצת עליי – אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסיים

נעים מאוד! שמי אריאל אחון ואשמח להעמיד את הניסיון שלי לרשותכם בתור יועץ משכנתאות מוסמך. תהליך לקיחת המשכנתא בתנאים המשתלמים ביותר בעבורכם עשוי להיות מורכב לעיתים, אך אין סיבה לדאגה, אנשים רבים הבינו זה מכבר כי בשעה שמקבלים את עזרתו של יועץ משכנתאות פרטי ואובייקטיבי, ניתן יהיה לעשות סדר בבלגן ולקבל את המידע העדכני ביותר בנושא שיוכל לעזור לכם לקבל את המשכנתא האידיאלית בעבורכם.

מקימים בית ומצליחים לשמור עליו ללא חשש עם המשכנתא הנכונה

בשלב הראשון, חשוב להבין כי המשכנתא הינה רק כלי אשר משמש אתכם להשגתה של מטרה חשובה הרבה יותר – הקמת בית למשפחתכם. הרי מדובר במקום בו תוכלו להקים משפחה ולגדל בו את ילדכם. זו הפינה השקטה שלכם מהעולם שבחוץ ומאפשרת זמן איכות עם כל מי שאתם אוהבים. על מנת להשיג את החלום הזה, נשמח לעמוד לשירותכם ולחקור לעומק את מצבכם הכלכלי, כך שנוכל להתאים את המשכנתא בצורה האידיאלית ליכולות הכלכליות שלכם מבלי להעמיס על ההוצאות החודשיות שלכם בתור משפחה, תוך לקיחה בחשבון של אירועים עתידיים כמו תוספת מבורכת של ילדים למשפחה או הוצאות נוספות אחרות. ומעבר לכך, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע גם במתן דגשים בנוגע להתנהלות הכלכלית היומיומית שלכם אשר יביאו להעלמתם של הוצאות מיוצרות ובזבוזים ופיתוח יכולת התנהלות כלכלית מבוססת אשר תוכל לאפשר לכם לעמוד גם בהחזרי המשכנתא מבלי לקרוס תחת העול שלה.

השלבים בדרך למשכנתא

  1. ניתוח של המצב הפיננסי באווירה נינוחה וביתית. זאת על מנת להעריך בצורה מדויקת ככל הניתן את יכולת ההחזר החודשית שלכם בכפוף להנחיות בנק ישראל, המשוואה פשוטה: ההכנסות פחות ההוצאות.
  2. בנייה של תמהיל משכנתא מדויק אשר מותאם ליכולות ההחזרה שלכם.
  3. לאור ההיכרות שלי עם כל הבנקים והתנאים אשר הם מציבים בפנינו, נוכל לעשות את הבחירה הנכונה של הבנקים מתאימים שיכולים להעניק את התנאים הטובים ביותר, אליהם תוגש הבקשה למשכנתא בצירוף של כל המסמכים הנחוצים.
  4. השגת המשכנתא בתנאים האידיליים, כך שתוכלו לעמוד בעול ההחזרים בצורה יעילה, זאת גם לאורך השנים הבאות.
  5. ליווי שלכם אל הבנק לשם חתימה רשמית על העסקה החדשה והמשתלמת שלכם.

קפיצה אחורה בזמן – איך הכול התחיל?

טרם תחילת עבודתי בעולם המשכנתאות, עבדתי בהייטק בתפקידי ניהול פרויקטים וניתוח מערכות מידע. מעצם תפקידי, נחשפתי לתחום הייעוץ הפיננסי והמשכנתאות בבנקים השונים ועבדתי בתחומים אלו ידי ביד עם הבנקאים.

זו הייתה למעשה הדרך בה למדתי מקרוב איך התחומים הללו עובדים מצידם של הבנקים. ידע זה היווה בעבורי את הדחיפה להיכנס לעולם המשכנתאות. דבר שקרה מתוך רצון נצל לטובה את הידע שלי ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר כשזה מגיע למשכנתא. אשמח לעמוד לשירותכם ולתרום מהידע המקצועי שרכשתי לאורך השנים על מנת לסייע לכם לבנות את התכנית הפיננסית הנכונה והמתאימה ביותר בעבור היכולות הכלכליות שלכם.

לאחר שבחרתי בתחום העיסוק שלי, המשכתי להרחיב את השכלתי בנושא ועברתי קורסים מקצועיים נוספים, זאת לרבות, קורס יועצי משכנתאות ומגייסי אשראי לעסקים, קורס השקעות ויזמות בנדל”ן מטעם מכללת פסגות ותואר ראשון ושני מהאוניברסיטאות.

מתכוננים לקניית נכס מבלי לצאת מהבית

אוכל להגיע עד אליכם לפגישת הייעוץ, זאת בכל מקום שירגיש לכם בנוח, בין אם מדובר בסלון ביתכם או בבית הקפה המועדף עליכם. אגיע אליכם בכל מקום בארץ על מנת לשמוע מה יש לכם להגיד ולהעניק את ההכוונה המקצועית שלי. ניתן יהיה לקבוע את הפגישה בזמנים שנוחים לכם, גם בשעה מאוחרת יחסית לאחר שהילדים כבר ישנים ואתם יכולים להתפנות לתכנונים לגבי העתיד. אשמח לעמוד לשירותכם ולספק את הייעוץ לו אתם זקוקים.

 

קבעו איתי פגישת ייעוץ ראשונה חינם וללא התחייבות: 054-2668566

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ